Kometky erotické povídky

 

Snídaně v trávě

„Jen počkej, Jeníčku, však já tě chytnu!“ Běhala jsem po zahradě jako blázen a snažila se Honzu dohonit. Kdyby jen neměl tak dlouhé nohy! Počkat, co takhle vlákat ho do pasti?
„Au au au.“ Zanaříkala jsem a svalila se do trávy.
„Copak se ti stalo?“ Přiběhl hned se starostlivým výrazem.

„Kotník, to víš.“ Objala jsem ho. „A mám tě!“ Zvolala jsem rozradostněně a hned jsem vyskočila a dala se na útěk.
„Ty potvůrko,“ volal a hnal se za mnou. Ne, že bych běhala tak špatně, ale měl moc dlouhé nohy, takže mě rychle dostihl.
„A teď mám já tebe.“ Zajásal. „A už tě nepustím.“ Pošeptal mi do ouška a svalil mě do trávy.
Překulil se na mě a začal mě líbat. Ochutnával mé rty, hrál si jazýčkem a rukou bloudil po mém těle. Brzy vnikl jazykem do mých úst a laskal ten můj až k zbláznění.
Líbání se nasytil až po velmi dlouhé době. Možná spíš nikdy. Pomalu však sjel jazykem na ouško a dál na krk. Lehounce se sunul níž a níž, do mého velkého výstřihu. Rukou hladil ňadra a brzy po nich začal přejíždět jazykem. Nejvíce ho lákaly vzrušením vztyčené bradavky. Sál je, olizoval, hladil rukou. Bylo mi hloupé, že mu to neoplácím, ale nenechal mě. Uhýbal před mou rukou. A tak jsem toho nechala a se zavřenýma očima si vše vychutnávala.
Ani ňadra mu nestačila věčně, hladil a olizoval mi bříško, moc ho lákal důlek pupíku.
„Né, to lechtá!“ Uhýbala jsem před nenechavým jazýčkem.
Jak jsem uhnula, málem jsem ho kopla. Vzal mou nožku do ruky a začal mi líbat prstíky, hladit nárt a pomalu se přesouval přes kotníček výš.
Šimral mě na lýtku, líbal na kolínku a hladil po stehnech. Velmi pomalinku se posouval výš a výš, až nakonec připlul k mé jeskyňce. Začal jí prozkoumávat jazýčkem, a když viděl, že mu nehrozí žádné nebezpečí, přidal i prst. Vstrčil do ní svůj krásný dlouhý prst. Jeskyňka se začala pomalu plnit vodou. Ale on se nebál. Umí přece plavat.
Jednomu prstíku pomalu začalo být smutno, a tak přišel jeskyňku prozkoumat i další. Ještě delší. Něžně pohyboval prstíky tam a zpátky a lízal při tom tu mojí broskvičku. Myslela jsem, že zešílím slastí.
Přidával a pak zas ubíral tempo. Chvíli mě laskal jazýčkem, chvilku jen prstil. Brzy, velmi brzy, mě přivedl až k orgasmu. Svíjela jsem se pod jeho rukama a tělem mi probíhala sladká křeč.
Zhroutila jsem se mu do náruče. Na očích mi viděl, jak jsem ztracená. Ale moc po mě toužil, nedopřál mi oddechu. Vytáhl svůj pevný penis, který byl od prvního okamžiku plně v pozoru a něžně do mě proniknul. Vyrazil ze mě sten. Pronikal stále hlouběji a zvyšoval tempo. Neměla jsem sílu vzpínat se proti němu, ale zvládal ty pohyby zcela sám. Fascinovaně jsem hleděla do jeho vzrušených očí. Ty své jsem měla slastí přivřené.
Nevydržel věčně, věděl, že nemůže a tak svou životodárnou tekutinou zalil moje bříško. Pak se svalil ke mně do trávy a usnuli jsme v objetí.

Když jsme se probudili, sluníčko se klonilo k západu. Dostala jsem na něj ohromnou chuť. Přitlačila jsem ho do trávy, aby zůstal ležet a začala jsem ho líbat. Na rty, nos, čelo, ouško i krk. Jela jsem jazýčkem níž po jeho těle. Jeho malinkaté knoflíčky mě přitahovaly jako magnet. Chtěla jsem je laskat celý den i celou noc. To se Honzíkovi nelíbilo, chtěl, abych mu věnovala pozornost i jinde. No proč ne, není moc lepších věcí, než tahat a cucat chloupky na bříšku.
Kecám, mnohem lepší je sjet jazýčkem až do jeho klína a vzít jeho nejlepšího kamaráda něžně do pusinky. Olizovat mu hlavičku, přetahovat kůžičku a pak ho pevně stisknout rukou. Pohybuji rukou nahoru a dolů a Honza začne sténat. Pořád na mě však hledí. Oči má přivřené slastí a já se na to prostě nemůžu dívat. Když se mu s jeho penisem v puse podívám do očí, je to k zbláznění. Musím rychle zavřít oči a věnovat se jen své práci. Ne, že by neměl výdrž, ale moje hra je tak intenzivní, že mou ruku brzy zaplní jeho slaďoučká šťávička...

20.08.2009 13:55:40 |
Autor: Kometka
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se