Kometky erotické povídky

 

Michal

Bylo deset už deset večer a byla jsem po náročném dni hodně unavená. Těšila jsem se do sprchy a do pelíšku, když najednou zazvonil zvonek. Zahalená v županu jsem se běžela k oknu podívat, kdo to touží po mé přítomnosti tak pozdě...
Venku stál Michal. Na vlasech se mu třpytily kapičky deště a celkově mu to moc slušelo. V očích měl veselé plamínky, které byly patrné i přes okno. To se asi moc nevyspím, blesklo mi hlavou.
Otevřela jsem mu tak jak jsem byla – v županu, pod kterým se skrývalo nahé tělo. Zálibně si mě prohlížel a bez pozvání šel hned dál.
„Koukám, že jdu akorát včas.“ Odložil si a šel se mnou rovnou do koupelny. Sotva zavřel dveře, objal mě a začal líbat. Pomáhala jsem mu s oblečením. On se mnou neměl tolik práce, rozvázal mi župan a hned se přisál k mému ňadru.
Vlezli jsme si do vany a nechali se omývat proudem teplé vody. Pokračovali jsme v líbání, naše horké jazyky se proplétaly velmi žádostivě, nemohli jsme se líbání nabažit. Potom jsem sjela jazýčkem na jeho ouško a začala mu ho jemně líbat a okusovat. Olizovala jsem kapičky vody z krku, jela jsem níž, líbala ramena, bradavky, olizovala mu prsa a následně i bříško.
Dole už byl dávno v pozoru. Má ústa se sunula stále níž a níž, až doputovala k jeho vztyčenému, pulzujícímu údu. Jazyk lehce obkroužil hlavičku a dal se do důkladného prozkoumávání celého penisu. Rukou jsem začala přetahovat předkožku a odhalovala krásně hladkou hlavičku. Zároveň jsem ho kouřila, zasouvala jsem si ho hluboko do úst a užívala si jeho chuť spolu s kapičkami vody.
Zrychlovala jsem tempo. Sténal. Až nakonec horká tekutina začala stříkat na moje ňadra. Proud vody jí nemilosrdně smyl a Michal si kleknul ke mě a začal mi vše oplácet. Dlouho mě líbal na krku, hrál si s mými ňadry, sál bradavku a druhou něžně masíroval. Poté laskal moje bříško a pomalu, ale jistě se blížil k roztouženému klínu. Nejprve lehce přejel jazýčkem po povrchu, ale když viděl, co to se mnou dělá, zabořil se hluboko do mé jeskyňky. Stála jsem nad ním a koukala, jak se jeho hlava ztrácí v mém klíně.
Jazyk mu nestačil, a proto do mě vsunul ještě prst a začal s ním něžně pohybovat. Nevydržel to moc dlouho. Stoupl si za mě, jednou rukou mi dráždil poštěváček a druhou mě zezadu prstil. Nevím, jak je to možné, ale rychle mě přivedl až na vrchol. Podlomila se mi kolena a ze svalů se stalo želé. Proto jsme se rychle přesunuli do ložnice.
V posteli jsme se nejdřív nekonečně dlouho líbali a nabírali nové síly. Naše ruce bloudily po našich tělech a příjemně je hladily. Když už bylo sil dost a menší Michal stál opět v pozoru, přesunula jsem se nahoru a hlavu dala Michalovi do klína. Poskytla jsem mu tak výhled na mojí rozevřenou mušličku. Nedal se pobízet dvakrát a hned se do ní zabořil. Na mě zbylo věnovat se jeho chloubě. Opět jsem ho s radostí olizovala a laskala.
Když už jsem cítila, že se blížím k dalšímu vrcholu, posunula jsem se trochu níž a na jeho stožár se napíchla. Zůstala jsem sedět zády k němu. Pohybovala jsem se na něm a sama jsem si určovala tempo.
Bylo trochu smutné koukat na jeho nohy, a proto jsem se otočila čelem. Chvíli jsem seděla a chvíli na něm ležela a užívala si, jak ho mám ve své moci. Když už se mu zdálo, že má nadvláda trvá moc dlouho, překulil se na mě. Zvedl mi nohy tak, že kotníky jsem měla u hlavy a vrazil ho do mě. Hluboko. Hodně hluboko. Přirážel stále rychleji. Cítila jsem, že už zas tak moc dlouho nevydrží, proto jsem se mu vymanila, klekla si na čtyři a nechala si to udělat zezadu. Jelikož už jsem byla vydrážděná na nejvyšší míru, udělali jsme se snad současně.
Zcela unavení jsme se svalili do postele a na chvilku usnuli.
Probudilo mě šimrání a líbání na krku, a něco tvrdého mě tlačilo do zadečku a chtělo si to najít cestu mezi mými půlkami. V rozespalosti jsem lehce zvedla nohu a pomohla mu najít tu správnou skulinku. Přirážel dlouhými táhlými pohyby a když dospěl až k cíli, usnuli jsme tvrdým spánkem a spali v obětí až do rána.

20.08.2009 13:56:32 |
Autor: Kometka
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se