Kometky erotické povídky

 

Náhoda

Potkali jsme se čistě náhodou. V obchodě s oblečením. Nikdy by mě nenapadlo, že se potkáme zrovna tady. Myslela jsem, že chlapi nákupy moc nemusí, natož oblečení. I když faktem zůstává, že oblékat se musejí.
Zrovna jsem vycházela z kabinky, na ramínkách asi tři podprsenky, a on zrovna vcházel do té vedlejší a nesl si pár kalhot na vyzkoušení.
V jedné vteřině jsme se na sebe podívali. V druhé do sebe vrazili, jelikož jsem šla trochu šikmo. Ve třetí už jsem byla v jeho náruči a v té páté za námi zatahoval závěs kabinky. Všechno se seběhlo tak rychle, že jsem nestihla zaprotestovat. A ani jsem nechtěla. Však se nejednalo o nikoho neznámého. To bych asi začala křičet.
Takhle jsem se nechala zavřít v kabince, líbat a osahávat. Uvědomovali jsme si to velké nebezpečí, a proto jsme se ani moc nesvlékali. Přesto nebyla část těla, které by se naše ruce nedotkly. Vše bylo krátké, uspěchané a hrozně nedočkavé. Líbání, hlazení, laskání.
Zvlhla jsem už při prvním polibku. Velmi brzy mi vyhrnul sukni, já sama jsem mu stáhla kalhoty (úplně, šel si přece koupit nové), a ve stoje do mě pronikl. Prudce, drsně, ale šíleně vzrušoval. Bylo to naprosto šílené. Musela jsem se kousat do ruky, abych nesténala, nekřičela. Připadala jsem si jako puberťačka, nevěřila bych, že něco takového zažiju.
Velmi rychle bylo po všem. Naštěstí. Jinak bych se těžko udržela na nohou. I přesto mi dělalo problém tvářit se jako by nic nebylo. Vyšla jsem z té kabinky úplně hotová...

20.08.2009 14:14:14 |
Autor: Kometka
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se