Kometky erotické povídky

 

Noční rychlovka

Bylo pozdě. Jedna, možná dvě hodiny v noci. Nemohla jsem spát. Aleš vedle mě klidně oddychoval. Občas se převalil, podrbal, nebo něco zamumlal. Hodiny tikáním ukrajovaly minutu po minutě a spánek stále nepřicházel.
Aleš se přetočil směrem ke mně. Bylo mi smutno, a tak jsem se posunula až k němu a lehce jsem ho objala. Rukou jsem se pokusila dostat pod jeho deku, na které si ležel. Podařilo se. Chvilku jsem šmátrala po jeho těle, až jsem našla jeho penis. V tuto chvíli tedy spíš malý penisek. Spinkal stejně jako jeho pán. Jen u toho nic jiného nedělal.
Vzala jsem ho něžně do ruky. Velmi rychle se probudil k životu. Začal růst, protahoval se. Ani Aleš nespal o moc déle. Oči nechal zavřené, ale jeho ruka začala bloudit po mém těle. Pohybovala jsem rukou stále rychleji, Aleš lehce vzdychal. Přetočil se na záda a jen si to užíval. Po chvilce se však znovu otočil na bok, a začal se dobývat do mého klína. Kamaráda si vzal do ruky a zkoušel s ním prozkoumávat terén. Moc mu to nešlo.
Překulila jsem se na něj a snadno vklouznul do mé vlhké skulinky. I když byl rozespalý, zvládal to dobře. Držel mě za prdelku a usměrňoval mé pohyby. Odhrnoval mi vlasy z čela, hladil mě po zádech.
Klouzavými pohyby jsme se blížili k vrcholu. Ale než jsme na něj dospěli, překulil se na mě. Zvedl mi nohy a pár drsnějších přírazů dokonalo dílo. Naše vyvrcholení proběhlo snad současně.
Potom se svalil vedle mě a s blaženým úsměvem na tváři usnul.
20.08.2009 14:16:18 |
Autor: Kometka
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se