Kometky erotické povídky

 

Tramvaj

Večer jsme s Pavlem vyrazili na koncert. Večer jsme se vraceli noční Prahou k domovu. Celí rozjaření, vyzpívaní jsme nasedli do tramvaje. Oba jsme měli výbornou náladu a pořád jsme se pošťuchovali. Seděli jsme úplně vzadu a jeli jsme až na konečnou. Lidí pomalu ubývalo.
Za námi jelo nějaké auto, šla jsem se mrknout. Když jsem se vracela, tramvaj sebou trošku cukla a já bych skončila na zemi, nebýt Pavla. Strhnul mě k sobě na klín. Urovnala jsem si zadek co nejlépe a zůstala jsem sedět. Zády k němu, rukama jsem se opírala o sedačku před námi.
Bylo už léto. Měla jsem na sobě jen krátkou sukni, tričko a pod sukní tanga. Miláček to asi moc dobře cítil. Když jsem se trošku zavrtěla, trošku se mu vyboulily kalhoty.
A najednou, jako když střelí, začal mě hladit po ňadrech přes tričko. Moc dlouho to nevydržel, ruku strčil mezi nás a začal mi jí přejíždět v rozkroku. Ihned jsem zvlhla a chtěla jsem ho. Bylo mi jedno, že jsme v tramvaji.
Opatrně odsunul kalhotky stranou a dál mě laskal prstíkem. Něžně hladil mou teplou, vlhkou skulinku. Úplně jsem si představovala, jak se k ní skláněl ústy.
Já jsem se mu věnovat nemohla. On však tu svou ruku třel i o sebe. Po chvilce si nenápadně rozepnul zip i knoflík. Když jeho penis vyklouzl ven, ihned ho do mě strčil. Sice už byl jen jeden chlápek úplně vpředu, ale jistota je jistota.
Vklouznul do mě úplně celý, pěkně hluboko. Seděla jsem na něm, objímal mě přes prsa a horce i dýchal na krk. Vůbec jsem na něj neviděla, mohla jsem si klidně představovat, že je to někdo jiný.
Nenápadně jsem na něm nadsedala, jen tak, aby se neřeklo. Líbal mě na krku. Jedna ruka sklouzla z prsou dolů, našla si cestu až pod sukni. Začal mi dráždit poštěváček. Možná jsem sténala nahlas, nevím. Nedokázala jsem se ovládat. Věděl, co na mě spolehlivě platí. Bezpečně mě dovedl až na vrchol! V tramvaji! On sám k němu naštěstí nedošel. Chvilku po mém uspokojení jsme dojeli na konečnou. Nenápadně si zapnul kalhoty, ale řidič na nás při vystupování mrknul. Já jsem nebyla moc schopná to vnímat. Zavěsila jsem se do Pavla a na rosolnatých kolenech jsem se potácela domů.

20.08.2009 14:18:34 |
Autor: Kometka
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se