Kometky erotické povídky

 

Lukáš

Sněžilo. I když už bylo týden jaro, počasí se zkazilo a bylo hnusně. Než začalo kalendářní jaro, bylo hezky, teplo, kvetly kytičky. Přehoupl se dvacátý březen a začaly znovu mrazy, husté sněžení a dokonce i bouřky. V mé duši se však usadilo sluníčko. Obzvlášť dnes.
Nebyl žádný zvláštní den. Obyčejné úterý. Ale to pravé úterý, které nastává jen jednou za čtrnáct dní. Bylo tedy tak trochu neobyčejné. Ne moc, ale přece. Normální bylo, že jsem vstala v pět hodin a hodinu jsem maskovala kruhy pod očima. Teda, normální mi to nepřišlo, ale bylo to už běžné. Nespavost mě trápila už delší dobu. Možná se ale po dnešku zas aspoň den dva vyspím pořádně.
A v čem je tedy dnešní den tak významný? Přijede můj kamarád, který má čas opravdu hodně málo. Co člověk nadělá. Pilnej student je pilnej student. Aspoň zas bude chytrej.
Přijel stejně, jako minule, v devět. Po minulých zkušenostech jsem šminkování moc nedala, snad tu mou přirozenou krásu přežije. Bude to lepší, než kdybych byla celá rozmazaná. Během ostatních příprav jsem si neustále pobrukovala a také se trochu pohupovala v bocích. Dobrá nálada se mě držela už od rána.
Sešli jsme se pro jistotu na stejném místě, aby nebloudil. Přisedla jsem k němu do auta a společně jsme se vydali vstříc novým dobrodružstvím. Původně jsme plánovali nějaký menší výlet, ale vzhledem k počasí jsme ho pro jistotu odsunuli na jindy, až bude hezčí počasí. Zamířili jsme tedy rovnou ke mně domů, nač se zdržovat.
Jelikož jsem se během těch čtrnácti dní stihla přestěhovat, byl u mě poprvé. Vůbec nikdo nebyl doma. Jak by taky jo, v úterý dopoledne bývá většina lidí v práci. My dva jsme ale měli úplně jiné plány.
Jako první byla prohlídka domu. Ukázala jsem mu pouze velkou koupelnu s vířivkou i sprchovým koutem, kuchyň a ložnici. Co víc by teď potřeboval. Do ložnice jsme zamířili na konec, ale na nejdelší dobu. Proč by taky ne. Času jsme měli dost. Několik hodin. Ložnice se mu líbila a rozhodl se hned vyzkoušet měkkost nové postele. No proč ne, skočila jsem tam za ním. Postel byla moc pohodlná, tak proč se dopoledne chvilku neválet.
Nejdřív jsme si chvilku povídali, ale Lukáš je takový nemluva, jen se pořád směje, tak mě to brzy přestalo bavit. Neodolala jsem a vrhla se na jeho stále usměvavá ústa. Copak se nikdy nepřestane smát? Nepřestal. Ani při líbání. No co, lepší, než kdyby se mračil nebo brečel. V polibku nám ten úsměv nebránil. Jemně a něžně jsme začali proplétat své jazýčky. Byli jsme už sehranější, než minule. Při jeho polibcích mě zalévaly vlny vzrušení. Nevím, jak to dělal, ale vždycky, když mi dal pusu, měla jsem chuť z něj servat oblečení a vrhnout se okamžitě na něj. Naštěstí jsem se ovládala. Nebo naneštěstí? Nevím.
Abych neztratila hlavu, přesunula jsem své rty raději někam jinam. Olízla jsem mu jeho roztomilou bambulku a přes tvář jsem se přesunula na ouško, které jsem nejprve důkladně olíbala a okousala a pak jsem se vydala na krk. Ani ten nezůstal nezlíbán.
Lukáš se nechtěl nechat zahanbit, ale ani se nechtěl vzdát mého laskání, tak to stejně všechno zbylo na mě. On mě pouze hladil po zádech a následně po prsou. I když, nelze říct pouze. Právě takové hlazení a mazlení jsem potřebovala.
Chtěla jsem jazykem pokračovat dál, ale na žádnou látku jsem chuť neměla. Však jsem snídala. Nezbylo mi tedy nic jiného, než mu tričko sundat. I on udělal stejně krátký proces s tím mým a pokračoval v hlazení.
Já jsem zanechala vlhkou cestičku i na jeho hrudníku a přesunula jsem se k jeho maličké bradavce. Co s ní? Do pusy moc vzít nešla, tak aspoň trošku olíznout. Těžká práce. Raději jsem se přesunula k jeho bříšku lehce porostlému tmavými chloupky.
Pasivní role už ho evidentně přestávala bavit, a tak nejdřív chvilku zápolil se zapínáním podprsenky, ale když se mu to povedlo rozepnout, nekompromisně se překulil na mě a začal laskat on mě. Teď jsem to byla já, kdo si plně užíval a jen ho roztržitě hladil po zádech. Nejdřív mě líbal na krku a já cítila, jak se pode mnou ztrácí zem. Líbání na krku prostě zbožňuju. Potom se pomaličku přesunul na moje ňadra. Hrál si s nimi něžně a dlouze, sál mi bradavku, s druhou si pohrával prsty, hladil prsa po celé jejich velikosti, šimral, líbal každý kousek jejich kůže a stále se vracel k trčícím bradavkám. Rozehrával každý nerv v mém těle a způsoboval mi krásnou slast.
Když si dostatečně pohrál, prozkoumal ještě moje bříško až po okraj kalhot. Říkala jsem si, že už už přece musí sjet níž. Nesjel. Trápil mě až na samou hranici únosnosti. A ani potom se nevrhnul dolů. Tedy dolů ano, ale úplně. Stáhnul mi pruhované podkolenky a začal cucat prstíky mých nohou. Hladil nárt, šimral mě na chodidlech.
Chvilku po ponožkách letěly dolů i kalhoty, ale jen proto, aby mohl líbat má lýtka, kolena i stehna. Jednu nohu líbal, druhou hladil a potom naopak. Neodvratně se sunul výš, laskal mě na vnitřní straně stehen a pomalu, ale jistě mě přiváděl k extázi. Pořád se ne a ne dostat až nahoru, k mému klínu.
Hrozně jsem se styděla. Vzrušoval mě tolik, že mé kalhotky byly totálně mokré. A to jsem si vzala tanga. Cítila jsem se hloupě, ale snad mu to nevadilo. Nemělo by, však se o to sám zasloužil.
Konečně! Už jsem myslela, že se nedočkám. Zlehka mě pohladil okolo kalhotek. Chvilku tak přejížděl nahoru a dolů, něžně se mě dotýkal, ale nevydržel dlouho a jeden průzkumník jen tak nenápadně zajel pod tanga. Projel mou vlhkou skulinku. Najednou se Lukáš rozhoupal a tanga mi stáhnul. Sláva.
Vrátil se k pomalému, letmému hlazení. Nikam nespěchal, věděl, že času máme dost. Při jedné cestičce zkusil zasunout prstík do mé vlhké jeskyňky. Co to bude dělat. Co by, celá jsem se prohnula a vděčně ho přijala. Sklonil tedy k mému klínu konečně svou hlavu a začalo peklo. Nebo ráj, já nevím. Nejprve jazykem lehce přejížděl pysky, jako by mě líbal. Prstík stále zůstával uvnitř a lehounce se pohyboval. Když začal zrychlovat jazyk, zrychlil i prst, pohyby se staly hlubší a ještě víc vzrušivější. A pak konečně našel ten pravý knoflíček. Stejně jako všechno, ho zlehka přejel jazykem. Přitiskla jsem se prudce k němu. Vzal ho tedy do úst a začal sát. To už jsem cítila, že se neodvratně blíží vrchol. Naštěstí to poznal i on a neustával. Sál mi poštěváček a prstíkem rejdil uvnitř. Vlastně přidal i druhý. Chvilku jsem mu přidržela hlavu, aby nepřestával, ale nebylo to třeba. Vydržel a za chvilku mě bezpečně dovedl až na vrchol. Celá jsem se rozklepala a mé tělo zalilo teplo. On si užíval mou šťavičku a potom si přilehl ke mně.
Nechala jsem si chviličku na vzpamatování, ale pak mi došlo, co pro mě udělal, a nechtěla jsem, aby zůstal bez odměny. Vždyť on měl ještě dokonce kalhoty. Ty letěly dolů bez sebemenšího rozmýšlení, stejně jako ponožky. Všimla jsem si, že po celou dobu si udržel vzrušení, tak jsem ho políbila na bříško, do pupíku a přesunula se k podbřišku. Chvilku jsem ho hladila i líbala, ale nevydržela jsem se dívat, jak se trápí v trenkách, proto jsem mu stáhla i ty. Jeho penis se tyčil do výšky jak stožár na vlajku. Chtěla jsem být stejně pomalá jako on, ale prostě jsem se neovládla a vzala do ruky. Párkrát jsem mu stáhla jemnou kůži až ke kořeni a velmi rychle jsem ho vzala do pusy. Jazykem jsem obkroužila jeho hladkou hlavičku, zkoumala jsem všechny záhyby a pomalu si jeho chloubu strkala hlouběji do pusy a pak ho zase téměř celý vyndala. Pořád tam a zpět. K tomu jsem si pořád hrála rukou. Sténal, oči měl vzrušením zúžené a já cítila, že i on se blíží ke svému vrcholu. Když ho tam ale přivedu, budu muset nějakou dobu počkat, než se znovu vzchopí. Co teď?
Co by. Nasedla jsem na něj a jeho vztyčený penis přijala do sebe. Seděla jsem vzpřímeně, jen lehce jsem se pohupovala v bocích. Chytil mě za prdelku a pomáhal mi. Potom jsem se otočila a předklonila. Hlavu jsem měla u jeho nohou, zadeček vyšpulený, držel mě za boky a řídil naše pohyby. Byly prudké a žádostivé. Jeho penis mě celou krásně vyplňoval. Netrvalo dlouho a vybílil mou komůrku. Spokojeně jsem se svalila vedle něj.

Moc dlouho jsme ale lenošit nevydrželi. Bylo potřeba prozkoumat novou koupelnu, smýt ze sebe pot i semeno. Vybrali jsme si sprchový kout a nechali své tělo bičovat horkými proudy vody. Kabinka se brzy zapařila.
Během sprchování jsme se stále líbali, nemohli jsme se nabažit svých úst. Ale kdyby jenom to. Po chvilce začal opět prstíky prozkoumávat mou vlhkou komůrku. Zvedla jsem nohu do výšky, aby se tam lépe dostal, ale mělo to za následek to, že si klekl a znovu mě začal lízat.
Přitáhla jsem si ho zpět nahoru, políbila ho a vzala jeho, už znovu připravený, penis do ruky. Nebyla potřeba žádná další předehra. Jednu nohu mi zvedla vysoko, přidržel jí rukou pod kolenem a zajel do mě jako nůž. Nebylo při tom moc prostoru k manévrování, pohyby byly krátké, ale o to intenzivnější. Nechali jsme se stále omývat vodou, sténali jsme a blížili jsme se ke druhému vyvrcholení, tentokrát společnému. Když jsme byli úplně hotoví, zabalili jsme se do osušek a ztěžka vylezli schody do ložnice. Tam jsme se svalili do postele, přitulili se a vyčerpaně na chvilku zavřeli oči.
20.08.2009 14:19:35 |
Autor: Kometka
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se