Kometky erotické povídky

 

Posed

Ráno jsem se probudila s úsměvem na rtech. Přes závěsy nesměle nakukovalo do pokoje sluníčko. Neodolala jsem a na chvilku jsem vyšla na balkón, aspoň trochu ochutnat svěží letní ráno. Byl čtvrtek. Obyčejně neobyčejný čtvrtek...
Celé dopoledne jsem byla jako na trní, bloumala jsem od čerta k ďáblu, nic mě nebavilo. Nakonec jsem podstoupila pár zkrašlovacích procedur, aby mi to slušelo.
Plán na odpoledne byl jasný. Výlet do lesa. Jenže bylo vedro k padnutí, takže jsem nevěděla, co si vzít na sebe. Nakonec jsem se rozhodla ztrapnit a vzala jsem si obyčejnou sukni, která se mohla přinejhorším zamazat. I když jsem si snad tisíckrát řekla, že je šílenost jít do lesa v sukni, tím spíš v červené (jinou obyčejnou sukni nemám, asi bych si mohla pořídit maskáčovou), vnitřní boj vyhrála nechuť se smažit a zapařit. Obyčejné černé tričko jí bezvadně doplnilo, a mohla jsem jít. Šminkování jsem moc nedala, to mi do lesa přišlo opravdu hodně zbytečné.
S Martinem jsme se sešli u přehrady. Ne rozdíl ode mě byl oblečen střízlivě, ale můj model naštěstí nijak nekomentoval. Dal mi pusu, vzal mě za ruku a vyrazili jsme vstříc novým dobrodružstvím.
Chladivé prostředí lesa nás přivítalo už po pár minutkách chůze. Naštěstí. Tady už nám upečení nehrozilo, tak jsme zpomalili tempo a vychutnávali si nejen kouzelné vůně jehličí a dalších příměsí lesního parfému, ale také naši tělesnou blízkost. Nikde ani živáčka, klid rušilo jen ptačí štěbetání. Stále častěji jsme se při chůzi zastavovali, museli jsme se políbit. Prostě museli.
Chvilku jsme šli po značce, ale brzy mi to začalo připadat takové moc jednoduché, a když jsem zahlédla neznačenou odbočku, úzkou cestičku, hned jsem se po ní vydala. Martin, který je pro každou špatnost, viděl veselé ohníčky v mých očích, mě bez řečí následoval.
Cestička to byla opravdu úzká, museli jsme jít za sebou. „Jdi první.“ Znělo to skoro jako příkaz. Neměla jsem ale důvod ho neuposlechnout. Cestu jsem si vybrala sama, a pak, bylo mi jasné, že mi bude koukat na prdelku. V sukni beztak nic neuvidí.
Dostali jsme se do, kupodivu i pro Martina, neznámých míst. Nikde jsme nebloudili. Nepotkali jsme žádnou odbočku. Najednou se Martin zastavil, to, když hustý les začal trochu řídnout. Zůstala jsem stát taky a čekala, co z něj vyleze.
„Tady to znám.“ Zvolal. „Tady kousek, za tím lesem, je ten posed, co jsme o něm mluvili.“ Nedalo mu žádnou práci přesvědčit mě, abychom se tam šli podívat.
Posed jsme opravdu uviděli za chvilku, tyčil se úctyhodně do výšky, při bližším ohledání vypadal bytelně, zachovale. Nahoru jsem lezla první, což byla asi osudná chyba. Brouček lezl hned za mnou, s hlavou zakloněnou, takže mi výborně viděl pod sukni. Bohužel mi to došlo až moc pozdě. Ale co, ať se podívá, když ho to baví.
Nahoře jsme se chvilku rozhlédli po okolí, ale výhled se třeba s rozhlednou nedá samozřejmě vůbec srovnávat, tak nás to brzy přestalo bavit a způsobně jsme se posadili. Kousek od sebe, Martin mi vyprávěl veselé historky, které už tu zažil. Najednou však zvážněl, a já v očekávání věcí příštích přivřela oči.
Naklonil se ke mně a políbil mě. Jemně, něžně, ale asi mu to nestačilo, po chvilince zapojil i jazyk a posed se pode mnou začal ztrácet. Nebyla jsem schopná vnímat nic z okolí, jen jeho rty, které se mazlily s mými, jazýček, který po nich přejížděl a pak se znovu a znovu nořil do vlhké teplé hlubiny. A také jeho oči, chvíli slastně přivřené a chvíli upřené do těch mých. Dech se mi zrychlil a cítila jsem, že neskutečně vlhnu. Po pár polibcích. Ten kluk se mnou šíleně cvičí.
Hladil mě ve vlasech, tedy vlastně cuchal, prstíky promnul ouško, a jeho hebká ruka se sunula po krku níž a níž. Dojela až na ňadra, ale protože přes tričko mu to asi nepřišlo nejlepší, šup, a už byla ruka šmátralka pod ním. Hladil mě po zádech, na bříšku a potom se znovu vrátil na prsa. Zavrněl, odtrhl své rty od mých a hlavu si na má prsa položil. Už několikrát mi říkal, že je to bezvadný polštářek.
To mi umožnilo lépe si hrát s jeho jemnými vlasy. Dlouho jsem to však nevydržela. Raději jsem sklonila hlavu a začala mu ocumlávat ouško. Zvedl hlavu ze svého polštářku, a já mohla pokračovat i na krku. Byl bezvadně oholený, takže mé vlhké rty a jazyk klouzaly po jeho krku snadno. A stále níž a níž.
Trochu jsem se bála, že by mohl někdo přijít, tak jsme se nesvlékali. Na hrudníku, břiše i zádech jsem ho hladila pod tričkem. Seděla jsem mu na klíně a tiskli jsme se sobě víc a víc. Taky jsme pomalu kroužili pánví a tím naše vzrušení nezadržitelně rostlo.
Cítila jsem jeho tuhé mužství, asi mu prospíval čerstvý vzduch. Vsunula jsem ruku mezi naše, nejen od slunce, rozpálená těla a našla zapínání jeho kraťasů. Rozepnula jsem knoflík i zip a vykoukla na mě hladká hlavička jeho horkého penisu. Párkrát jsem ho pohladila, ale nechtěla jsem moc ztrácet čas a už ho cítit v sobě.
Mezitím brouček také sjel svou rukou dolů, avšak do mého klína, pod sukni. Vsunul mi ruku do kalhotek a dráždil mi prstíkem vlhkou skulinku. Žádná speciální příprava nebyla potřeba, proto jsem se jen trochu nadzvedla, aby mi mohl sundat kalhotky, a rovnou jsem nasedla na jeho pulzující úd. Zajel snadno dovnitř, do mé prcinky a po chvilce zvykání na ten úžasný pocit plnosti jsme se začali rozvláčně pohybovat.
Chytil mě zespodu za zadeček, aby mohl pohyby snáze korigovat. Když viděl, jak jsme skvěle sehraní a že to není vůbec potřeba, jednu ruku na přelce nechal a trošku mě s ní mačkal a masíroval, kdežto druhou ruku vstrčil mezi naše rozpálená těla a našel před vstupem do jeskyňky můj tuhý knoflíček, a začal ho mnout.
Bylo to, jako by zapálil rozbušku. Cítila jsem, že pokud nepřestane, v nejbližší chvíli dosáhnu až na vrchol. Vycítil to taky a nepřestával. Mé tělo začaly zalévat vlny slasti, až nakonec vytryskl úplný gejzír a já se zhroutila na jeho hrudník a pomalu jsem se vydýchávala. Bylo to tak intenzivní, že jsem nebyla schopná pohybu. Posadil mě na sedátko, roztáhl mi nohy, klekl si přede mě, a i přes značné nepohodlí, ochutnal mou horkou šťávičku. Byla jiná než předtím, asi lepší, protože se jí nemohl nabažit. Chtěl jí ze mě všechnu vylízat a vysát.
Když se mu to povedlo, začalo mi být líto, že on svého vrcholu nedosáhl, a když jsem zjistila, že jeho penis neztratil nic ze své tuhosti, zatlačila jsem ho na sedátko a tentokrát jsem se nepohodlně do kleku zkroutila já.
Za to, abych mohla vzít jeho chloubu do úst, mi však to nepohodlí stálo. Přejížděla jsem po něm rty i jazykem, sála hladkou hlavičku a rukou něžně stahovala předkožku. Tempo jsem stále více zrychlovala, jazykem jsem kroužila po hlavičce nejvíc kolem malé dírky a Martinovo přerývané dýchání, i to, jak mě držel za hlavu, mě utvrzovalo v tom, že to dělám dobře. Nakonec mi to potvrdil i samotný penis, ze kterého vystříkla kouzelná bílá tekutina.

Na posedu jsme pak seděli ještě hodnou dobu a pomalu jsme se vzpamatovávali. Když jsme se přece jen odhodlali slézt z nebeských výšin zpět na zem, stále jsme se zastavovali v cestě, až jsme nakonec nevydrželi, v objetí jsme se svalili do trávy a divoce jsme se milovali podruhé. Oba dva jsme si nemohli vynachválit ten můj ujetý nápad – vzít si do lesa sukni.

20.08.2009 14:32:41 |
Autor: Kometka
| stálý odkaz

Komentáře

1 komentářů:
  • 24.01. 11:08, čtenář

    "Obyčejné černé tričko jí bezvadně doplnilo" - hele, nenabízíš ty náhodou doučování češtiny??? Doplnilo akuzativ, tedy doplnilo JI :)


přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se