Kometky erotické povídky

 

Lavička

Snažila jsem se učit. Za okny však svítilo sluníčko a lákalo mě ven. Pojď, jen pojď. Otočila jsem hlavu od okna, ale nic to nepomáhalo. Vztekle jsem zaklapla knihu, převlékla jsem se a vyrazila ven. Přemýšlela jsem, kam vyrazit. Kousek za domem mám les a krásnou přírodu, ale táhlo mě to jinam.
Nesměle jsem do mobilu vyťukala zprávu. Učení mi do hlavy neleze, nechceš si provětrat hlavu se mnou? A odeslala jsem jí na známé číslo. Překvapivě rychle mi přiletěla odpověď. Kladná! Vydala jsem se tedy do města. Sešli jsme se u přehrady.
Ruku v ruce jsme jí celou obešli a pak zašli do hospůdky na jedno. Ani potom se nám nechtělo naše setkání rozpustit. Došli jsme tedy ještě kousek dál a posadili jsme se na lavičku. Byla rozpálená, a ten žár začal přecházet do našich těl.
Radim se ke mně naklonil a začali jsme se líbat. Pomalu jsem si přelezla a sedla si obkročmo na něj. Jisté části našich těl se o sebe začaly nedočkavě třít.
Kolem nikdo nechodil, a pokud ano, nevím o tom. Byla jsem jen já a on. Jeho oči, které se vpíjely do těch mých. Jeho ruce, které bloudily po mém těle. Jeho rty, které mě líbaly.
Líbali jsme se hluboce a dlouze. Jeho ruce nejprve sjely po krku na prsa, chvilku je hladily, ale nevydržely dlouho. Přesunuly se na prdelku a velmi rychle skončily pod sukní. Hladil mě po zadečku a zajel pod kalhotky.
Já jsem se nijak nezdržovala. Mazlit se můžeme doma. Rozepnula jsem mu kalhoty a vytáhla jeho kamaráda. Začala jsem mu ho nenápadně honit. Dobloudil rukou až do mé vlhké jeskyňky a vstrčil do mě prst. Chvilku ho zasouval dovnitř a ven, ale když viděl, jak jsem vlhká, trošku mě posunul a já se nabodla přímo na jeho vztyčený penis.
Lehce jsem se pohybovala nahoru a dolu a on rukou dráždil můj poštěváček. Svět se se mnou točil a já měla chuť křičet nahlas. Ač mezi lidmi, vybuchla jsem v pořádném orgasmu.
Radim se nenechal zahanbit a byl hotový chvilku po mě. Zhroutila jsem se mu do náruče a vydýchávala se. Trvalo mi hodně dlouho, než jsem se dostala myslí na zem, a ještě déle, než jsem byla schopná odejít na vratkých nohách domů. K učení už jsem se ten den stejně nevrátila.

27.08.2009 12:33:50 |
Autor: Kometka
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se