Kometky erotické povídky

 

Bouře

Jednoho sobotního odpoledne jsme se vydali s Jakubem na menší pěší výlet. Sluníčko se na nás z oblohy pěkně vesele smálo, tak jsme se rozhodli, že nebudeme sedět doma, ale dáme si hezky do těla. A jak jsme si řekli, tak se taky stalo.
Chvilku jsme šli lesem a pak mezi poli, loukou, prošli jsme všemožná místa. Jednou, když jsme zrovna zase vylezli z lesa a vzhlédli k obloze, vyděsila nás náhlá změna. Obloha byla pokrytá těžkými ocelovými mraky, nasáknutými k prasknutí. Jen jen vybuchnout.

Výbuch na sebe bohužel nenechal dlouho čekat. Nejdřív oblohu rozčísl bílý blesk. Hned potom udeřil hrom, a jak burácení doznívalo, naše těla začaly máčet těžké teplé kapky.
Přidali jsme do kroku, ale stejně jsme byli během minutky zmáčení skrz na skrz. Klikatí bledí hádci se po obloze honili a hřmění se ozývalo téměř neustále.
Doběhli jsme k lesu, ale ani široké koruny stromů nás plně nechránily. Postupovali jsme pořád dál, jelikož jsme nevěděli, kam se schovat. Zuby mi trochu drkotaly a z toho rychlého tempa mi začínalo píchat v boku, když jsme našli záchranu.
Mezi stromy se choulila maličká chaloupka. Seník či co. Jakub je muž činu, takže ihned zkoumal, zda se dostaneme dovnitř. A byl úspěšný!
Prostoru uvnitř moc nebylo, ale zato to tam krásně vonělo. Mezi prkny, z nichž byla budka stvořená, byly vidět blesky. Sedli jsme si a škvírkami sledovali tu podívanou a vydechovali jsme. Rozklepala mě zimnice, zuby mi drkotaly. Jakub se na to nemohl koukat, svlékl se, aby mě nestudil víc, než je nutné a začal mě objímat a všemožně zahřívat.
Blesk osvětlil naše tváře. Hluboký pohled řekl vše. Políbili jsme se. Lehce jsme ochutnali své rty, abychom se vzápětí ponořili do sladkých hlubin naplno. Jazyky se proplétaly a ruce už bloudily po našich, náhle rozpálených tělech.
Opatrně mě položil, nadzvedl se nade mě a znovu se ponořil do mých úst. Jazykem přejel horní a poté i spodní ret, chvilku je sál a pak konečně zajel dovnitř. V mém těle vibroval snad každý nerv a já věděla, že ho chci prostě tady a teď, teď hned.
On sám už byl bez trička, tak to mé mi přetáhnul přes hlavu. Pod promáčenou podprsenkou se rýsovaly ztuhlé bradavky. Asi spíše vzrušením, než chladem. Hned mi ji obratně sundal a k jednomu ňadru se hned přisál. Objížděl jazykem bradavku, laskal ji a pak skoro zuřivě sál, jako by z ní chtěl něco vyždímat. Druhé prso hladil rukou, pak je vystřídal.
Poté jeho rty putovaly na bříško a blížily se až k lemu mých kraťasů. Moje ruce šmátralky bloudily po jeho těle všude, kde dosáhly.
Jeho ústa se stále sunula dolů a pomalu se blížila k mému nejtajnějšímu místečku. Ruce mi obratně stáhly nohavice včetně kalhotek a já jsem se před ním ocitla nahá. Mé tělo osvětlovala pouze záře blesků, jinak tu byla tma.
Vklouznul jazykem do mého klína a začal objíždět a laskat každý záhyb mé jeskyňky. Sál mojí šťávičku, která ze mě snad tekla proudem, a pomlaskával si. Po chvilce lízání mé broskvičky se odhodlal a vsunul dovnitř jeden svůj dlouhý prst, jen to mlasklo.
Když viděl, že místa je tam dost, přidal k němu ještě druhý a začal mě velmi intenzivně dráždit. Velmi rychle prsty zasouval a vysouval ven a během chviličky jsem se celá rozklepala a zhroutila v křeči nádherného orgasmu.
Jelikož ho to vzrušilo, jen lehce jsem ho pohladila po penisu, stáhla mu trenky a už ho do mě zasouval.
Moje kundička ho do sebe přeochotně přijala. Padl jako ulitý. Na nic nečekal a začal se ve mně pohybovat. Sem, tam. Sem, tam. Sem. Tam. Rychle. Rychleji. Nejrychleji. Ještě. Tam. Tam! Tam!!!
Sténala jsem. Zalykala jsem se rozkoší. Během chviličky mě přivedl na vrchol podruhé. Celá jsem se pod ním svíjela, jak si mě tam trošku drsně bral. Naše těla se bouřila jako obloha venku. Škrábala jsem ho na zdech, kousala do ucha, šílela jsem.
Udělal se chvilku po mě. Jeho horká láva zaplavila mojí jeskyňku a krásně jí vybílila. Možná jsem křičela, nevím. Skoro na nic si nepamatuji. Vím jen, že když naše milování skončilo, i bouřka dozněla. Vyčistila vzduch i nás samotné a odešla.
Ještě chvilku jsme tam jen tak uvolněně leželi a vychutnávali si svoji blízkost. Potom jsme se zvedli a pomalu pokračovali v cestě. Hodě pomalu. Moje roztřesená kolena mě trochu problém mě nést.
27.08.2009 12:36:38 |
Autor: Kometka
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se