Kometky erotické povídky

 

Nový byt...

S přítelem jsme se konečně sestěhovali. Koupili jsme si malý byt, 2+1, v centru města a chtěli jsme udělat uvítací párty. Bohužel bylo léto a všichni byli někde po dovolených. To bude teda kolaudace.
Pořád jsme to odkládali, ale vypadalo to, že se vůbec nesejdeme. Nakonec jsme se domluvili jen s kamarádkou Janou a jejím přítelem Pavlem, že to alespoň společně zapijeme.
Byl pátek odpoledne, zbývala asi hodinka do jejich příchodu. Chystali jsme aspoň pár chlebíčků, ať máme k vínu co zakousnout. Mazala jsem veku pomazánkou, když mi jeden kousek, ještě nenamazaný, spadl na zem.
Jak jsem se ohnula, vystrčila jsem na Lukáše prdelku. Byla jsem už oblečená do slušného, jen jsem byla přepásána zástěrou, takže jsem měla minisukni a topík. A jelikož bylo pořádné vedro, byla jsem naostro.
Než jsem se stihla s chlebíčkem zvednout, ucítila jsem na svých bocích ruce a na hladké kůži mého zadečku… přes kraťasy tlačící penis! To je teda rychlík.
Začal pomalu kroužit pánví a já jsem chlebíček hodila zpátky na zem. Rukama přejížděl po mých bocích, až dojel na zadeček, lehce ho pomačkal a odtrhl tu bouli ode mě. Lehce přejížděl po prdýlce a pomalounku se blížil k mojí, teď už vlhké, mušličce. Přejel po ní rukou, pohladil jí, ale velmi rychle se dral prstík dovnitř, jen to mlasklo. Projížděl mi mou vlhkou prcinku a brzy tam vklouzl ještě jeden. Opřela jsem se o stůl, ale pořád jsem zůstávala s vyšpuleným zadečkem. Možná jsem jen trošku víc roztáhla nožky.
Prstil mě do kundičky a jeho druhá ruka bloudila po mém těle. Dobloudila na ňadro. Sevřela ho. Pak ale putovala zase dolů a vyhledala můj kouzelný knoflíček. Velice rychle jsem vylétla až do nebe.
Zatím co jsem se ještě celá klepala, vsunul se Lukáš mezi moje nohy a začal mi vylizovat horkou šťávičku.
Pak si vyndal svoje kopí z kalhot a prcal mě pěkně divoce, sténala jsem slastí, a jelikož byl hodně nadržený, netrvalo dlouho a vybílil mi mou jeskyňku.
Jak ho ze mě vytáhl, ozval se zvonek. Chlebíčky budeme muset dodělat společně, ale hlavně že nepřišli o chvilku dřív. Musela jsem si ještě rychle odskočit, protože jinak by mi bílá šťávička vytekla z mušličky na sukni či na novou sedačku.
Sesedli jsme si ke stolku a pustili se společně do těch chlebíčků. K tomu jsme si otevřeli vínko a vesele si povídali. Pak jsme zvládli ještě druhou lahev a nakonec i třetí.
Když si pak šla Jana odskočit, lehce se motajíc, sedla jsem si Lukovi na klín. Nevím proč, ale dostala jsem na něj zase chuť. Začali jsme se líbat a já lehce vrtěla prdelkou, a vlastně i odhalenou kundičkou, v jeho klíně. Penis mu zase zázračně rychle vyrostl.
Jana viděla, že zábava se posunula a napodobila nás. Jen tu prcinku neměla nahatou, jak jsem se později dozvěděla, ale krytou červenými krajkovými tangy. Také si sedla Pavlovi na klín a začali se líbat. Podobně jako já kroužila pánví a i Pavlovo péro nejspíš brzy pořádně vyrostlo.
Když Lukáš viděl, že si může dovolit, co chce, stáhnul mi topík pod kozičky a začal je laskat. Olizoval a ousoval bradavku, mačkal celé ňadro a druhá ručka nenápadně zabloudila do klína. Našel moje vlhké údolí a celou dlaní tam přejížděl. Pavel vyhrnul Janě sukni a právě v tu chvíli jsem zahlédla kraječkové tanga.
Lukáš, jelikož byl doma, se s tím nijak nepáral. Položil mě na pohovku, top stáhnul až na bříško, sukni vyhrnul těsně k němu, takže jsem byla v podstatě nahá, do široka mi otevřel nohy a zabořil hlavu do mého klína. Jazyk zajel do mé kundy jako nůž do másla a začal mě nádherně dráždit. Chvílemi jsem zavírala oči, ale když jsem je měla zrovna otevřené, všimla jsem si, že se Pavel přestal Janě věnovat a fascinovaně zírá někam do míst, kde se Lukášova hlava stýká s tenoučkým proužečkem chloupků na mé prcince.
Po chvilce se odlepil od Janky úplně a rukou lehce přejel po tom proužku. Lukáš si toho všiml. Podíval se na Janu, zahlédl její krajkovaná tanga přilepená na promočenou žádostivou kundičku a bez řečí mě přenechal Pavlovi.
Ten zopakoval ještě jednou ten pohyb a pokračoval rukou dál, až k okrajům mé komůrky. Pohladil ji a potom do ní vsunul svůj velmi dlouhý prst. Začal jím pohybovat dovnitř a ven a velmi brzy získal dokonalé tempo. Viděl, jak se svíjím slastí a pomohl si ještě jazykem. Sál mi poštěváček, olizoval pysky. Velmi rychle mě udělal.
Potom se svlékl a ještě, než doznělo mé vzrušení, do mě rychle pronikl. Zvedl mi nohy na svá ramena a stál před pohovkou. Naše těla se stýkala přesně na jejím okraji.
V té době začal i Lukáš šukat Janu. Opřela se o opěradlo a dělal jí to zezadu. Rukama jí držel za prdelku a velmi drsně ho do ní vrážel.
Pavel se po chvíli posadil na gauč a já se nabodla na jeho žádostivý penis. Seděli jsme čelem k sobě a líbali se. Rukama hladil má ňadra a dole jsme byli spojeni. Pěkně těsně. Naše tempo bylo chvilku něžné, ale brzy jsme to rozjeli rychleji. Pak jsem se otočila a ještě jsme přidali. Myslela jsem, že se zblázním. Tím spíš, že naproti nám, na stěně, bylo zrcadlo. Viděla jsem, pokud jsem zrovna nepřivírala oči, naprosto dokonale, jak jeho klacek zajíždí do mé pičky. Jak ho celý pohlcuje. Jek mě krásně mrdá.
Když už to na něj začínalo být dost, shodil mě ze sebe, otočil zády a ještě mě chvilku prcal zezadu. Pak ho vytáhl a vystříkal se mi na záda. Moc dobře si uvědomil, že Lukášova velkorysost má své hranice. Ošukat mě mohl, ale kdyby se do mě vystříkal, bylo by po přátelství.
V té chvíli, co jsme končili my, končil i Lukáš s Janou. Ten se jí však udělal do pusy. Dobře věděl, že já mu to neudělám a že Janě to nevadí. Ta ochotně polykala jeho semeno a ještě se při tom stihla olizovat.
Potom jsme se všichni svalili na pohovku a oddychovali. Když vzrušení opadlo, skočila se Jana s Pavlem osprchovat a pak odešli. My jsme zalezli do vany hned po nich a tam jsme si to rozdali ještě jednou…

27.08.2009 12:38:34 |
Autor: Kometka
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se