Kometky erotické povídky

 

Páteční večírek

Zrovna jsem přemýšlela, co bych mohla podniknout, byl pátek večer a já neměla nic domluveného, když zazvonil zvonek. Měla jsem na sobě džínsy a top s trošku větším výstřihem, ve kterém vypadaly ty moje čtyřky perfektně. Přišlo mi to jako použitelné oblečení, tak jsem šla otevřít.
Za dveřmi stála má dobrá kamarádka Marta se svým přítelem Radkem a cizím mužem. Měla na sobě minisukni a sexy tričko. Musím uznat, že jí to seklo. Dostala jsem na ní chuť.
Pozvala jsem je dál. Marta posadila kluky do kuchyně a řekla, že mi musí něco říct. Odvedla mě do ložnice a posadila se na postel. Ale ne na kraj, normálně do postele, naklonila se ke mně a začala mi špitat do ouška. Ani jsem jí neposlouchala. Ucítila jsem její parfém a byla jsem ztracená.
Musela si všimnout, že jí vůbec nevnímám. Trošku se zavrtěla a roztáhla nohy. Poskytla mi tak výhled na krásnou vyholenou kundičku. Moje ruka automaticky vystřelila a pohladila jí. Marta se vůbec nebránila a ještě chraplavým hlasem prohlásila, že má na mě chuť.
Začaly jsme se líbat. Přitom jsem neodolala, vyhrnula jsem jí kraťoučkou sukénku a dráždila jsem jí prcinku. Byla hned vlhká, krásně mi tam klouzaly prstíky. Záhy jeden zajel až dovnitř. Marta se mi vytrhla a sundala mi kalhoty a následně i krajkové kalhoty. Do široka mi rozevřela nohy a sklonila hlavu do mého klína. I já jsem měla oholenou mušličku. Krásně klenutou. Zvoucí k polaskání. A Marta se vůbec nenechala dlouho pobízet. Nejprve mi jí celou něžně olízla, načež vzala do úst můj poštěváček a cumlala ho jak ten nejlepší bonbónek na světě. Také mi do komůrky vsunula dva prstíčky. Pohybovala jimi velmi rozvláčně a občas je vyndala a olízala. Moje šťávička jí moc chutnala.
Zrovna, když znovu vnořila jazyk do mé pičky, otevřely se dveře. Vešel Radek spolu s Davidem, jak mi byl předtím představen. David, vida Martu v mé kundičce, odtrhnul jí ode mě a sám mě začal lízat. Vůbec se to nepodobalo něžnému lízání od Martičky. Tvrdě do mě dorážel jazykem a poté i prstem. Sál mi poštěváček a během chviličky mě dovedl až na okraj propasti. Pořád mě však přidržoval na jejím okraji. Parchant.
Mezitím Radek položil Martu na postel, její kundu mi strčil přímo k tváři, a ačkoli nic neřekl, byl jasné, že jí mám vylízat. On sám se svlékl a strčil jí svého čuráka do pusy. Marta ho ochotně začala kouřit.
A já jsem ochotně plnila jeho přání. David se ale možná cítil trochu odstrčený, tak mě překulil na bříško, nadzvedl zadek, stáhl si kalhoty a strčil ho do mě zezadu. Zajížděl do mě pěkně hluboko a já přitom sála Martinu šťávičku, olizovala jsem její prcinku. Měla do široka rozevřené nohy a nejspíš si to užívala mnohem víc, než kouření Radkova klacku. Ale i to dělala s velkou chutí.
Po chvíli začal Radek víc a víc pokukovat po spojení mezi mnou a Davidem a evidentně měl také chuť. Položil tedy Martu na postel tak, že měla hlavu pod mou kundičkou spojenou s Davidem. Klekl si před ní, široce jí roztáhl nohy a vrazil ho do ní. Marta, chtíc uniknout jeho zběsilosti, nadzvedávala hlavu a snažila se mě lízat. Moc se jí to nedařilo, ale každý výstřel jejího jazyka k mému poštěváčku, mi rozvibroval všechny nervy v těle.
Potom jí nohy zvedl do výšky a položil si je na svoje ramena. Šukal jí drsně, ale Marta se mu zcela oddala a užívala si to. A mě ta stále stejná poloha přestávala bavit. Lehla jsem si na bok a David za mě a pokračoval v jemném souložení. Bylo to moc krásné, ale přesto jsem záviděla Martě divokého Radka.
Otočila jsem se na druhý bok a během Davidova zasouvání jsem začala Radkovi hladit varlata, aby si mě všiml. Evidentně se mu to líbilo. Nechal Martu plavat a políbil mě. Jednou. Podruhé. Stále vášnivěji. Vymanila jsem se Davidovi, a když Radek chtěl, abych našpulila prdelku, bez váhání jsem souhlasila.
Začal do mě drsně přirážet. Svíjela jsem se slastí. Nádhera. Při tom začal prstíkem kroužit kolem mé druhé dírky a lehce jí roztahovat. Střídal to s plácáním po zadku. Myslela jsem, že snad vyletím z kůže.
Po nějaké době mi strčil do zadečku prst a potom i druhý. Potom si vzal lubrikační gel a strčil mi HO tam. Bylo to pro mě poprvé. Byla to dost síla, ale musím uznat, že to šíleně vzrušovalo. A nejspíš nejen mě. Prcal a prstil mě jen chvilku. Potom ho vytáhnul a vystříkal se mi na záda.
Chvilku potom se udělal i David. Martě do pusy. Ta s největší chutí polykala jeho semeno, zatímco on se vedle ní spokojeně svalil.
Všichni jsme se svalili do postele a vydechovali jak po maratonu. Ačkoli nikdo neřekl ani slovo, byla jsem přesvědčená, že to nebylo naposled. Snad si to ještě zopáknem. S tou myšlenkou jsem usnula.
A pokračovali jsme hned v sobotu ráno…

27.08.2009 21:55:55 |
Autor: Kometka
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se