Kometky erotické povídky

 

Bazén

Léto už končilo a tak bylo nutné přesunout mé plavecké aktivity do krytého bazénu. Koupil jsem si novou permanentku a šel jsem si s chutí zaplavat. Když jsem po deseti bazénech chvilinku oddychoval u kraje, připlavala ke mně známá tvář, které jsem si předtím vůbec nevšimnul.
Aneta. Už tři týdny moje přítelkyně. Jelikož spolu chodíme krátce, a možná by to bylo stejné, i kdybychom spolu byli déle, jsem jí ještě ke všem mým aktivitám nezval. Ani mě nenapadlo, že bych jí tu mohl potkat. Kupodivu tu byla taky sama.
Musím uznat, že v plavkách měla velmi pěknou postavu a kupodivu se mnou dokázala držet při plavání tempo. Moc dlouho jí to však nebavilo a pořád mě sváděla k jiným aktivitám. Nakonec mě ukecala, abych s ní šel do vířivky. Sice jsem se chvíli bránil, aby si nemyslela, že udělám všechno, co jí na očích uvidím, ale v zásadě jsem nebyl proti.
Ve vířivce jsem se na ní mohl nenápadně lepit. Překvapilo mě však, že Aneta se na mě lepila zcela nápadně. Otírala se o mě, hladila mě, potom i líbala a nakonec si na mě sedla.
Nejspíš ani nemusím říkat, že se mi postavil a dral se z těsných plavek ven. Nevěděl jsem, co dělat. Aneta mě líbala stále víc, vrtěla se mi v klíně a já měl chuť jí ho tam hned strčit. Ve vířivce jsme však nebyli sami, tak jsem se neodvážil. Ale kdyby tam nikdo nebyl, udělal bych to hned.
Aneta však takové zábrany neměla! Vyndala mi ho z plavek, odhrnula si ty své a klidně si ho tam strčila. Nestačil jsem valit oči, ale musím uznat, že to bylo báječné. Pohybovala se na mě nenápadně, jen lehce, ale pevně mi ho svírala a vzrušovala mě. Najednou mi vůbec nevadili lidi kolem. Držel jsem jí za její sexy prdelku, a co nejnenápadněji jsem ho do ní zasouval.
Vydržel jsem to jen chvilku. Hodně mě to vzrušovalo a bylo mi jasné, že udělat se prostě nemůžu. To už by bylo opravdu moc nevhodné. Když jsme se od sebe odlepili, musel jsem se omluvit a jít si to udělat na záchod, protože jsem měl pocit, že mi snad praskne. A celou tu dobu jsem kroutil hlavou, jakou jsem si to našel sexy, odvážnou a nadrženou holku.

17.09.2009 13:03:41 |
Autor: Kometka
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se