Kometky erotické povídky

 

Po škole

Bylo zářijové odpoledne. Byl teprve začátek měsíce a ve škole se ještě nic moc nedělo, takže jsem mívala odpoledne hodně času. Zrovna dnes jsem nevěděla, co bych měla dělat. Naši nebyly doma, holky šli nakupovat do města, ale to se mi nechtělo. Mě nákupy prostě nebaví.
Už jsem byla skoro smířená s tím, že strávím odpoledne s knihou, zrovna jsem měla rozečtenou napínavou detektivku, když mi pípnul mobil. Psal mi jeden můj známý, jestli prý nemám odpoledne čas, že ještě s jedním kamarádem vůbec nevědí, co dělat. Toho druhého jsem neznala a o to radši jsem souhlasila. Adama mám moc ráda, skvěle si rozumíme a kamarádů není nikdy dost, takže se moc ráda seznámím s někým novým. Domluvili jsme se, že přijdou ke mně domů.
Adam mi svého kamaráda představil jako Jirku. A musím říct, že to byl fakt fešák. Nemohla jsem od něj odtrhnout oči a proti své vůli jsem z něj byla hned pěkně vzrušená.
Rozsadili jsme se v obýváku a povídali jsme si. Možná by to někomu přišlo jako nuda, ale pokec s Adamem vždycky stojí za to. Je to ohromná zábava. Čím víc jsme mluvili, tím větší jsme měli žízeň a tak jsem donesla pití. Když si ho Jirka ode mě bral, nejspíš omylem, se mě dotkl a já sebou tak cukla, až jsem upustila lahev. Naštěstí ještě zavřenou. Úplně to mezi námi zajiskřilo.
Lahev (minerálky!) jsme velmi brzy vyprázdnili a jako první si musel odskočit Adam. Jiřík si přisedl těsně ke mně a něco mi řekl. Nebyla jsem však schopná ho vnímat. Jen jeho úžasnou vůni a tělesnou blízkost. Jirka si toho určitě všiml. A najednou, zcela nečekaně, se ke mně naklonil a políbil mě.
A já jsem mu polibek opětovala. Rozvibroval každý nerv v mém těle. Začali jsme se líbat, hluboce a dost vášnivě. Adam se zdržel bůhvíkde a než přišel, byla jsem uvězněná pod Jiříkem na koberci a přidušená polibkem. Líbal krásně, šlo nám to na první pokus nečekaně dobře.
„Téda.“ Adam nás nepěkně vyrušil. Chápu, že nás nechtěl nechat pokračovat a sám jít domů či hůř, koukat se na to, co všechno provádíme, ale tohle nemusel. Moje tělo po Jiřím hrozně toužilo. Už od prvního polibku jsem byla vlhká, a i když ho vůbec neznám, chtěla jsem ho. Už delší dobu jsem neměla sex a to možná moje touhy ještě umocnilo.
Adamův údiv nás od sebe odtrhnul a spořádaně jsme se posadili. Pokračovali jsme v hovoru, ale každou chvíli se mě nenápadně dotýkal a i téma se velmi rychle stočilo k sexu. Adam po chvíli přišel nesměle s ujetým nápadem. Nejspíš si toho všeho všiml a nechtěl se na to koukat. Chtěl z toho také něco mít. A tak řekl, že bychom to mohli zkusit ve třech. A my jsme souhlasili!
Nevěděli jsme moc jak začít, tak jsme se s Jirkou vrátili k líbání a Adam mě začal hladit a pomalu svlékat. Hladil a následně líbal má ňadra, hnětl je, sál bradavky a hladil mě. Potom jel jazykem na bříško. S Jirkou jsme pokračovali v líbání a zároveň jsme ho svlékli, abych ho mohla při líbání i hladit.
Adam neměl žádné zábrany, a když prozkoumal bříško, stáhl mi kalhoty, pohladil mě přes kalhotky, ale v zápětí stáhl i je.
Ponořil svůj jazyk do mého vlhkého klína. A Jiří si stáhnul kalhoty a vstrčil mi svůj penis do pusy. Adam mě lízal, chvilkami prstil a mezitím jsem olizovala a sála Jirkův tuhý penis.
Po nějaké době se na mě Jirka překulil a pronikl do mě. Až po kořen. Moje nohy vystřelily do výšky a objaly ho kolem pasu. Pronikal do mě hluboce, vášnivě.
Pak si mě překulil na sebe a během přírazů si začal Adam zpracovávat mou druhou dírku. Objížděl jí prstem, olizoval, masíroval a po chvilce i prstil. Neskutečně to, ve spojení s přírazy do mé jeskyňky, vzrušovalo. A potom mi ho tam strčil. Oba dva do mě přiráželi, sladili pohyby a já myslela, že se zblázním. Na Jirku to už bylo moc a tak se do mé prcinky vystříkal. Vyklouzl tedy ze mě i Adam a ještě jednou se do mě ponořil jazykem. Vůbec mu nevadilo, že vlastně líže Jirkovo sperma. Občas do mě vstrčil prstík a nechal mi ho olíznout.
Když mě důkladně vylízal, šel do mě ještě on. Zezadu. Přirážel rychle a tvrdě a já sténala a myslela jsem, že to snad ani nevydržím a rozletím se na tisíc kousků. Přežila jsem to, ale ten orgasmus stál za to. Takhle pekelně mi to ještě nikdo neudělal.
Ač mi to přijde hloupé, docela doufám, že ještě někdy takto využijeme další volné odpoledne. Byla to jízda šílená, ale velmi intenzivní a krásná.

17.09.2009 13:04:33 |
Autor: Kometka
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se