Kometky erotické povídky

 

Taneční

Byl jsem lektorem tance. Celé dny jsem učil malé dětičky, puberťáky, dospěláky i starouše tančit. Ta poslední skupina byla nejmenší, ale byla. Nejpočetnější byla skupina malých dětí a puberťáků. Nejvíc mě však bavilo učit dospělé. Obzvlášť poslední dobou.
Dospělí měli pro přihlášení podmínku, že se musí přihlásit jako pár. A to jediné mi zchladilo hlavu. Do kurzu se totiž přihlásila velmi krásná žena. Musel jsem se hodně ovládat, abych ji nedával ostatním neustále za vzor, neopravoval drobné chybky a nechtěl ji pořád vyzvat alespoň k tanci. To poslední se ovládnout nedalo. Tedy ta touha vyzvat ji. Ta mě provázela neustále. Abych to však převedl ve skutečnost, to už jsem se naštěstí ovládl a neodhodlal.
Tancovala jako víla, ty chybky, o kterých jsem mluvil, dělal většinou její partner. Vůbec jsem nedokázal odhadnout jejich vztah. Klidně to mohl být manžel, ale i bratr, kamarád, milenec. Jedině tak otec či dědeček to být nemohl, jinak se to nedalo určit. Chovali se k sobě důvěrně, ale co jsem je viděl, ani jednou se nepolíbili, ani nijak vzrušivěji nepohladili. Netřeli se o sebe a dodržovali mezi sebou vždy ideální vzdálenost.
Chtěl jsem tomu přijít na kloub a zároveň jsem byl rád, že můžu snít o tom, že spolu nic nemají. Chtěl jsem ji pozvat na rande. Povečeřet s ní. Dívat se na západ slunce. Chtěl jsem ji vzít na parník. Představoval jsem si večeři při svíčkách apod. Vzbuzovala ve mně ty nejromantičtější nápady, ačkoli jsem si nikdy dřív jako romantik nepřipadal.
Chtěl jsem ji vidět ve skvostných šatech na walz i v sexy šatech na cha-chu. Chtěl jsem s ní tančit. Ba co hůř, chtěl jsem ji pomilovat.
Jsem hodně nesmělý a takové myšlenky na cizí ženy nemívám. To musí mít opravdu hodně velké kouzlo osobnosti. Přesně takové, jako Kamila.
Byla za námi už sedmá hodina z deseti a já pořád nedospěl dál než k zírání. Chytal jsem se za hlavu, ale to bylo tak jediné, co jsem dokázal dělat. Kdyby se nestal zázrak, za tři týdny by mi zbyl jen pouhý sen. Představa.
Ale zázrak se stal. Právě po té sedmé taneční hodině. Kamila si nějakým nedopatřením zapomněla v sále kabelku a asi po deseti minutách se pro ni vrátila. Sama. To mě překvapilo. Tak její partner asi nejspíš čekal venku.
Poklízel jsem židle a chystal jsem se už k odchodu, když vešla.
„Dobrý den. Nechala jsem si tu kabelku.“ Pípla. Nesměle, řekl bych. Než to řekla, nevěděl jsem o tom, teď mě však uhodila do očí. Bez váhání jsem jí ji podal.
„Děkuji.“ Byla to moje životní příležitost. Musel jsem se zapojit do hovoru a dozvědět se co jsem potřeboval.
„Proč vám pro ni nepřišel přítel?“ Rozesmála se. Upřímně. A zároveň si sedla na nejbližší židli.
„Myslíte nejspíš mého bratra.“ To posadilo i mě. Že bych měl tolik štěstí?
„A čeká na vás venku? Nezdržuji vás?“
„Nebojte. Dnes mi zdrhnul domů. Má těsně před svatbou a přípravy u nich vrcholí. Vlastně proto se přihlásil do tanečních. Ale jeho vyvolená tančit umí skvěle a on ji chtěl překvapit, že se to taky naučí, tak mě požádal, abych s ním chodila do tanečních. A já jsem tomu moc ráda. Je to moc troufalé, ale risk je zisk. Díky tomu jsem poznala vás a za to jsem moc ráda.“ Spadla mi čelist. Je to vůbec možné? Nebyl jsem schopen na to nic říct, ale napadla mě šílená věc.
Pustil jsem tango a vyzval jí k tanci. Tančila báječně. Poté ještě passo doble. Ačkoli nebylo součástí našich kurzů, tančila nádherně. Nevím, kde se to naučila a bylo mi to jedno. Hlavní bylo, jak skvěle nám to ladí.
Tanec mě však vzrušil na nejvyšší míru a nevěděl jsem, co mám dělat. Musela moje vzrušení bezpochyby cítit. Vzduch mezi námi se dal snad krájet. Moje oči se topily v těch jejích a naopak. Měl jsem neskutečnou chuť pomilovat ji tady a teď. Ale neodvážil jsem se. Jak bych mohl. To nebyl můj styl.
Přesto mi přišlo, že se o mě otírá stále odvážněji a že by si to snad přála. V příštím okamžiku jsme se oba proti sobě pohnuli a naše ústa se protnula v polibku. Ač náš první, byl perfektní. A ten další a další a další taky. Hrála jedna skladba za druhou, ale my už jsme se jen lehce pohupovali v bocích a líbali se.
Přitiskla se ke mně co nejvíc a sama od sebe mi začala rozepínat košili. Hezky knoflíček po knoflíčku, pomalu, hezky si to užívala. Když byla hotová, pohladila mou rozpálenou hruď a pak odhodila košili na zem. Znovu se o mě otřela.
Naštěstí měla sukni a halenku, takže jsem jí ji s její pomocí zbavil a také skončila na zemi. Pod ní měla krásnou krajkovou podprsenku s vyšitými růžemi. Na chvilku jsme se zas oddali tanci a třeli tělo o tělo. Hladil jsem její krásná pevná ňadra přes tenoučkou krajku a ona potichounku sténala. Věděl jsem, že se to stane a to mi dodalo kuráž, abych jí podprsenku sundal a následně vzal do úst malou růžovou bradavku.
Druhé prso jsem zatím něžně hladil a hnětl a Kamila mě hladila po zádech. Po chvíli jsem jí stáhnul sukni a ona mě kalhoty. Vlnili jsme se v bocích a žhavě se k sobě tiskli.
Položil jsem jí na zem na naše svršky. Měla stejně krásné kalhotky jako podprsenku a sametově hladkou pokožku. Políbil jsem jí na bříško a pomalu jsem jel jazykem stále níž a nechával jsem za sebou vlhkou stopu.
Velmi brzy jsem dojel až do jejího klína a líbal jí nejprve přes kalhotky a potom jsem je stáhnul a ochutnal jsem její chutnou broskvičku. Slaďoučkou. Šťavnatou.
Olizoval jsem její pysky, sál poštěváček a nemohl jsem se nabažit její šťávičky. Po chvilce jsem jí do její sladké kundičky zasunul svůj prst. A po chvilku ještě druhý. Krásně zamlaskal.
Kamila se nenechala dlouho rozmazlovat, položila mě a vzala do úst můj vztyčený, pevný penis. Jezdila jazykem po jeho špičce a potom ho celý brala do úst, sála ho, pevně svírala rukou, přetahovala předkožku. Tak nádherně mě ještě nikdy žádná nekouřila. Bylo to velmi intenzivní. Nemohlo jsem to vydržet dlouho, proto jsem ji položil na záda a nalehl jsem na ní.
Něžně jsem do ní zasunul. Prohnula se a vyšla mi vstříc. Vzpínali jsme se proti sobě stále divočeji. Po chvíli se mi vytrhla a našpulila na mě prdelku. Šel jsem do ní zezadu. A docela tvrdě. Sama si o to říkala.
Nemohl jsem to vydržet věčně. Tedy spíš, nemohl jsem to vydržet moc dlouho. Po chvíli divokého přirážení jsem její hebkou prcinku vystříkal do běla.
Nikdy bych to do sebe neřekl. A taky jsem si nikdy nemyslel, že by vztah mohl začít sexem. Nám se to naštěstí povedlo. Po našem společném vyvrcholení, kdy jsme se váleli na podlaze a divoce oddychovali, to neskončilo, ale nýbrž začalo. A já jsem se konečně přestal stydět a užívám si nejlepší sex a nejlepší ženu svého života.

17.09.2009 13:05:34 |
Autor: Kometka
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se